I Festyn Flisacki

Kategoria: Działania w terenie
Admin
Odsłony: 9680

Stowarzyszenie Mysłowicki Detektyw Historyczny, OSP Dziećkowice, Klaster Górnej Wisły zapraszają na I Festyn Flisacki nad Przemszą.
Zapraszamy zarówno starszych, młodszych uczestników jak i całe rodziny do spędzenia czasu w czynny sposób na świeżym powietrzu.

 


Całe wydarzenie podzielone jest na 2 etapy.
Pierwszy etap to sprzątanie Przemszy z kajaków, które rozpocznie się o godz. 11.00 na Trójkącie Trzech Cesarzy. Taki spływ połączony ze sprzątaniem Przemszy to wielka przygoda, która uzmysłowi nam jak piękną rzeką jest Przemsza, ale równie jak bardzo ludzie o nią nie dbają. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona prosimy o szybkie decyzje dotyczące wysłania zgłoszenia.
Miejscem docelowym, do którego udadzą się uczestnicy sprzątania jest plac przy OSP Dziećkowice, gdzie odbędzie się Festyn.
Na Festynie zobaczycie Państwo projekcję dot. Przemszy, ale nie braknie również i innych atrakcji.
Będzie stoisko dla dzieci między innymi z: dmuchańcami, malowaniem twarzy, balonikami, warkoczykami, kolorowanką mysłowicką. Będzie też coś dla ciała czyli stoisko gastronomiczne, na którym przede wszystkim będzie można spróbować przepysznego żuru śląskiego. A będzie to nie byle jaki żur, ale żur, który zdobył 11.09.2016 r. I miejsce w konkursie na „Najlepszy Żur Śląski w Gminie Mysłowice”.
Na koniec planujemy potańcówkę, którą poprowadzi DJ.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN

KODEKS KAJAKARZA

KARTA ZGŁOSZENIOWA