Otwarcie odczarowanych podwórek !

Kategoria: Odczarowane podwórko
Administrator
Odsłony: 6491

 

To niesamowite z jakim zaangażowanie i sercem włączyli się w działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia mieszkańcy tegorocznych odczarowanych podwórek. Efektem zaciętej rywalizacji konkursowej są trzy miejsca, które przeszły nie tylko wizualną ale również mentalną metamorfozę. Przez ostatnie dwa miesiące Mysłowicki Ośrodek Kultury przeniósł swoje działania na podwórka, ukazując mieszkańcom alternatywę na spędzanie czasu wolnego, pobudzając jednocześnie do działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia. Projekt nie mógłby się odbyć gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Mysłowice, instytucji miejskich, stowarzyszeń, jednostek, firm prywatnych oraz ludzi dobrej woli, którzy pomogli w działaniach Mieszkańców oraz MOK-u.

Już w najbliższym czasie Mieszkańcy Odczarowanych Podwórek przy ul.: Bytomskiej 37, Boliny 12, Lompy 2/Wojska Polskiego 2, zapraszają na uroczyste otwarcie:

15 września o godz. 17.00 – podwórko przy ul. Bytomskiej 37,

16 września o godz. 17.00 – podwórko przy ul. Boliny 12,

17 września o godz. 17.00 – podwórko przy ul. Lompy2/Wojska Polskiego 2.

Podczas otwarcia można będzie zobaczyć jak niegdyś smutne podwórka za sprawą ich mieszkańców stały się podwórkami odczarowanymi.

Tekst: MOK MYsłowice

http://www.m-ok.pl/mamy-kolejne-odczarowane-podworka-w-myslowicach/