Biesiada w MOK: koncert gwiazd znanych i lubianych z TV

koncert gwiazd
Kategoria
Koncerty
Termin
17 listopad 2019 17:00
Miejsce
MOK

GIMA GROUP4 oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury zapraszają na wieczór z biesiadą. Listopadowe niedzielne popołudnie polecamy spędzić na Koncercie Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Was w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tę podróż zabiorą artyści znani z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu poprowadzi dla barwny aktor, prezenter telewizyjny – Eugeniusz Witek Geno.

Na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury specjalnie dla Państwa wystąpią:

Kola i Jula to duet, który potrafi zaczarować swoim śpiewem. W 2018 roku obchodził swój jubileusz 10-lecia twórczości. Kornelia od lat związana z muzyką śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich. Obecnie od 11 lat prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji TVS oraz nieustannie rozwijają swoją twórczość.

Karpowicz Family to zespół, który występuje w całej Polsce oraz zagranicą. Charakterystyczną cechą występów scenicznych zespołu jest profesjonalna choreografia w wykonaniu pięknych tancerek. Zespół został założony w 2000 roku, a liderem jest Zbigniew Karpowicz. Piosenki zespołu utrzymane są w charakterystycznych tanecznych brzmieniach – są wśród nich piosnki typowo szlagierowe, biesiadne, taneczne, często inspirowane muzyką latynoską, jak też południowoeuropejską. Zespół wielokrotnie odnosił sukcesy w telewizyjnej Liście Śląskich Szlagierów (nagroda za teledysk roku m.in. za lata 2013, 2015, Szlagier 400 notowań – za piosenkę „A kuku”

Krzysztof Koniarek z kolei rozpoczął swoją karierę telewizyjną w 2004 roku piosenką „Daj mi tę chwilę” i tak z sukcesami działa na rynku muzycznym. Dzisiaj jako doświadczony wokalista ma bardzo bogaty dorobek artystyczny. Piosenki Krzysztofa emitowane są w stacjach telewizyjnych i radiowych. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka „Tylko Ciebie Chcę” otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności.

Całość koncertu poprowadzi postać radiowa i telewizyjna Eugeniusz Witek Geno, który zaskoczy publiczność muzyczną niespodzianką. Serdecznie zapraszamy!

Producent: GIMA GROUP4

tekst i plakat: MOK Mysłowice

 

 
 

Terminy

  • 17 listopad 2019 17:00

Wspierane przez iCagenda